חדש! מפתחות אנטי בקטריאליים, הגנה כנגד הקורונה

 חידוש בעקבות מגפת הקורונה חב' "מולטילוק" מציגה: מפתחות אנטי בקטריאלייםבמקרים רבים, אנשים עושים שימוש באותו מפתח. העברת מפתחות מיד ליד עלולה להגביר את הסיכון להידבקות בחיידקים, מה שמצריך שמירה על היגיינה אישית וסביבתית בכל עת.

מערכות הנעילה של "מולטילוק" מוגנות פטנט, איכותיות ואמינות, עומדות בדרישות מכון התקנים הישראלי ובסטנדרטים בינלאומיים ומציעות שיטות מיגון מתקדמות ביותר ועמידות גבוהה בפני שיטות פריצה שקטות ואלימות.

"מולטילוק" מציעה בימים אלו מפתחות אנטי בקטריאליים לכל סוגי הצילינדרים, המנעולים ומנעולי תלי, כדי להפוך את חיי היום יום לנקיים יותר, היגייניים יותר ולהעניק למשתמשים תחושה של בטחון ושלווה.

למפתחות הייחודיים של "מולטילוק" יש תכונות אנטי בקטריאליות המסייעות להפחתת צמיחתם של חיידקים לא רצויים על משטח המפתח, מה שהופך אותו להיגייני יותר לשימוש. ראשי הפלסטיק האנטי בקטריאליים החדשים שלנו כוללים חומר שמפחית את ספירת החיידקים על משטח המפתח.

ראשי הפלסטיק האנטי בקטריאליים והמפתחות המתכתיים נבדקו לפי תקן הבינלאומי ISO 22196 והתוצאות מראות זיהום חיידקי נמוך יותר לעומת מפתחות אחרים.

"AntiBacterialראשי הפלסטיק האנטי בקטריאליים עוצבו בגוון ירוק זית, על מנת לבדל אותם ממפתחות אחרים. במפתחות מתכתיים הוטבע הלוגו “. טווח מחירים של המפתחות הנ"ל הינו בין 15 ₪ - ל-85 ₪ ₪ תלוי בסוג מערכת הנעילה.

"הפתרון הייחודי שלנו מסוגל לצמצם את הסיכון להתפשטות חיידקים. השימוש במוצרים אלה בסקטורים לשימוש פרטי, בריאותי וציבורי יכול לסייע במניעת התפשטות של מחלות." אומר אורן אביגדור, מנכ"ל אסא אבלוי ישראל.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פיתוח ישראלי לזיהוי מהיר של וירוס הקורונה

אפליקציה תסייע לטיפול בסכרת

רשת האקסלרטורים העולמית Techstars תקיים אקסלרטור ל-10 חברות סטארטאפ בישראל