חברת ‏Qualcomm ‎הכריזה על פלטפורמות 5G ‎חדשות ‏

חברת Qualcomm הכריזה על פלטפורמות 5G חדשות בכנס ה – 5G, פלטפורמות שכוללות פיתוח ישראלי של Qualcomm ישראל


בכנס ה- 5G של Qualcomm, החברה הכריזה על פלטפורמות חדשות לתשתיות 5G, המיועדות לפריסה רחבה, החל מתחנות בסיס עם MIMO מאסיבי ועד תחנות בסיס מיקרו בעיצובים קומפקטיים, כדי להאיץ את המעבר של האקוסיסטם הסלולרי לעבר רשתות גישה רדיו-וירטואליות (RAN) - מגמה המונעת על ידי 5G. שלושת פלטפורמת ה- 5G RAN החדשות של Qualcomm:
Qualcomm® Radio Unit Platform
Qualcomm® Distributed Unit Platform
Qualcomm® Distributed Radio Unit Platform.

הפלטפורמות החדשות, שחלק מפיתוחן נעשה במרכזי הפיתוח של Qualcomm ישראל,  הנן הפתרונות הראשונים שהוכרזו בעולם שתוכננו בכוונת תחילה מהיסוד לתמוך במפעילי סלולר מובילים בפריסת הדור חדש של רשתות ה- RAN (vRAN). פלטפורמות אלו נועדו לאפשר ליצרני תשתיות הסלולר להפוך רשתות אלחוטיות ציבוריות ופרטיות לפלטפורמה לחדשנות, ולממש את מלוא הפוטנציאל של טכנולוגיית ה- 5G. 

כריסטיאנו אמון, נשיא Qualcomm: "המומחיות שלנו ב- 5G, לצד מנהיגות הטכנולוגיה העולמית שלנו, ממצבים אתQualcomm  באופן ייחודי לסיפוק פלטפורמת תשתית אופקית מקיפה, המאפשרת פריסה של רשתות 5G חדשניות, בביצועים גבוהים, וירטואליים ומודולריים, בקנה מידה גדול. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מפעילי סלולר, ספקי ציוד רשת, גופי תקנים ובעלי עניין מרכזיים אחרים, בכדי להפוך את פריסות הרשתות הללו למציאות."

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

פיתוח ישראלי לזיהוי מהיר של וירוס הקורונה

רשת האקסלרטורים העולמית Techstars תקיים אקסלרטור ל-10 חברות סטארטאפ בישראל

אפליקציה תסייע לטיפול בסכרת